Meghalt István… Megérkeztünk Bangkokba

Csaba Anikó: 

Zsuzsi és Peti tegnap elutaztak Thaiföldre 3 hétre, természetesen SUPot is vittek.  Épp most jelentkeztek, hogy már meg is érkeztek Bangkokba.

Már bent

kép 3 / 3

IMG_20180203_131448